Plaats van herkomst:
China
Merknaam:
Soundon New Energy
Certificering:
MSDS, UN38.3, CE, CB, IEC 62619,UL9540A
Modelnummer:
WIN WALL-15
Productbeschrijving
15.36 KWh in één LFP-batterij met omvormers voor huishoudelijke energieopslagsystemen
Nominale capaciteit | 5.12 kWh |
Spanning | 51.2V |
Laadspanning | 57.6V |
Afvoerspanningsbereik | 43.2-57.6V |
Max. Oplaadstroom | 80A |
Max. ontladingsstroom | 80A |
Max. uitgangsvermogen | 4640W |
DOD | 90% |
Verbinding van modules | 1-4 parallel |
Communicatie | CAN OF RS485 |
Levenscyclus | ≥6000 25°C 0,5C |
Werktemperatuurbereik | Opladen: 0°C tot 55°C, ontladen: -30°C tot 60°C |
Nettogewicht | 67 ± 2 kg |
Bruto gewicht | 71 ± 4 kg |
Afmeting van het product ((mm) | 600*900*220 |
Batterijdoos Verpakking Dimensie ((mm) | (650±10) *(350±10) *(300±10) |
Afmetingen van de omvormer ((mm)) | (600±10) *(600±10) *(250±10) |
Hoofdparameters van het product
Artikel 1 | Parameter |
AC-parameter | |
Model | WIN-Wall-TEU |
Nominale capaciteit | 5.12 kWh |
Nominaal vermogen | 5 kW |
AC-toegangsmodus | Elektrische energie van één fase |
Isolatiemodus | / |
Reactief vermogen | Vermogensfactor -0,90 +0,90 verstelbaar |
Werkparameters op het net | |
Nominale netspanning | 50/60Hz; 240VAC |
Toegestane netspanning | 240Vac ± 2% |
Nominale netfrequentie | 50/60Hz |
Toegestane netfrequentie | 50/60Hz |
Totale stroomvervorming | ≤ 5% |
Vermogensfactor | 0.9 vooruit ~ 0.9 achterstand |
Laad/ontlading overgangsverschil | ≤ 100 ms |
Overgangsverschil tussen aansluiting/afsluiting | ≤ 50 ms |
Werkparameters buiten het net | |
Nominale uitgangsspanning | 50/60 Hz; 240 Vac |
Afwijking van de uitgangsspanning | 240Vac ± 2% |
Graad van uitgangsspanning onevenwicht | ≤ 2% |
Verlies van uitgangsspanning | ≤ 3% ((lineaire belasting) |
Nominale uitgangsfrequentie | 50/60Hz |
Systemparameters | |
Efficiëntie van het systeem | Energie-efficiëntie ≥ 95%, energie-efficiëntie ≥ 85% |
Geluid | < 25 dB |
Beschermingsniveau | IP65 |
Toegestane temperatuur van de werkomgeving. | -20 °C+60 °C ((> 45 °C ontlading) |
Koelstand | vrije convectie |
Toegestane relatieve luchtvochtigheid | 0·95% |
Afmeting | / |
Bewakingssysteem | |
Communicatie-interface | RS485 van Wi-Fi; batterij: CAN |
Communicatieprotocol | IEC 62109-1&-2, AS3100, IEC 62040-1 |
Deze reeks energieopslagsystemen heeft de volgende kenmerken:
Een hoog niveau van integratie voor ontwerp, bouw, inbedrijfstelling, exploitatie en onderhoud;
Modulaire constructie, plug and play, korte installatietijd, gemakkelijke bediening en onderhoud;
Intelligente monitoring, real-time online, intelligente monitoring met vroegtijdige waarschuwing, waardoor het systeem veilig en betrouwbaar wordt;
Een gestandaardiseerde uitbreiding met een sterke schaalbaarheid kan worden gecombineerd met standaardmodules om producten met verschillende capaciteiten volgens de vereisten uit te breiden;
Een deskundige fabrikant van LiFePO4- en NCM-batterijen voor elektrische voertuigen en energieopslagsystemen
Soundon New Energy werd opgericht in 2011 en wordt belegd door Sound Global (aandelen: HK00967) en aandelen van Sound Environment (SZ000826).is een onderneming die zich bezighoudt met technologische innovatie, productontwerp en marketing van batterijkatodematerialen, lithium-ionbatterijen met een hoog vermogen.
Ons voordeel.
Het industriële park van Soundon beslaat een oppervlakte van 2 miljoen vierkante meter en heeft tien automatische productielijnen.Alle productielijnen gebruikte geavanceerde apparatuur en bekende merken (de meeste R & D en QC instrumenten werden geïmporteerd uit de VS), Japan en het Verenigd Koninkrijk) met 1.000 werknemers.
De technische laboratoriumtest is in staat om test onafhankelijk uit te voeren, fysieke en chemische analyse af te ronden, en andere projecten test en gegevensanalyse nauwkeurig,en een ondersteund technisch rapport uitbrengen.
In feite zijn we erg trots op de samenwerking met verschillende bekende bedrijven zoals DANA (VS), SAFT ((Frankrijk), die tevreden zijn met onze diensten en hoogwaardige producten.
O&O-bronnen
De technische laboratoriumtest is in staat om test onafhankelijk uit te voeren, fysieke en chemische analyse af te ronden, en andere projecten test en gegevensanalyse nauwkeurig,en een ondersteund technisch rapport uitbrengen.
Wij hebben een goed georganiseerde onderzoeks- en ontwikkelingsomgeving gecreëerd.2De fabriek is uitgerust met meer dan 200 hightech machines, apparaten en apparatuur.We zijn geleidelijk aan ontwikkeld tot de toonaangevende fabrikant van lithium-ion batterijen
Inleiding van de QC
Onze onderneming heeft ISO9001-2015, ISO 14001 en ISO/TS16949-certificering behaald.De Commissie heeft de financiële ERP-systemen en het moderne administratiebeheersysteem toegepast en alle kwaliteitsnormen doorstaan..
Onze fabriek heeft een compleet Q.A. & Q.C. systeem. We bezitten geautoriseerde sets van analysesystemen met hoge efficiëntie en hoge gevoeligheid.
Iedereen streeft ernaar om te voldoen aan of te overtreffen de verwachtingen van klanten, en streeft ernaar om voortdurend te verbeteren zowel de kwaliteit en de service van ons product,De Commissie heeft de Commissie verzocht om een voorstel in te dienen voor een voorstel voor een richtlijn van de Raad betreffende de bescherming van de gezondheid van personen met een handicap..
Wij hebben ook een goed gedefinieerd kwaliteitsmanagementsysteem opgezet onder toezicht van kwaliteitsinspecteurs.
Het kwaliteitssysteem bestaat uit 5 hoofdonderdelen:
1. Kwaliteitsopleiding
2. Inkomende kwaliteitscontrole
3. Qualiteitscontrole tijdens het proces
4. Betrouwbaarheidstesten
5. Uitgaande kwaliteitscontrole
Soundon hebben een volledige productie kwalificatie zoals ISO 9000:2015, ISO 140001:2015De meeste lithiumbatterieproducten verkrijgen de nationale en veiligheids explosie- en exportvergunning. zoals CE, CB, UN38.3 en RoHS.,R100 internationale certificering, Soundon streeft ernaar uw langetermijnpartner te zijn, zorgt voor productkwaliteit, tijdige levering, concurrerende prijs en gebruikersbelang!
Waarom kiezen jullie ons?
1.De fabriek beslaat een oppervlakte van 20.000 m22, hebben een reeks van automatische apparatuur & semi-automatische apparatuur, de productiecapaciteit heeft 300.000pcs / dag bereikt.Stuur uw vraag rechtstreeks naar ons