Bericht versturen
Thuis > producten > Lithiumrv Batterij >
7.15KWh lithiumrv Batterij voor Elektrische de Filemacht van het Recreatievoertuig

7.15KWh lithiumrv Batterij voor Elektrische de Filemacht van het Recreatievoertuig

7.15KWh lithiumrv Batterij

Elektrische het Lithiumrv Batterij van het Recreatievoertuig

IP67 de Vervanging van de lithiumbatterij

Plaats van herkomst:

China

Merknaam:

SOUNDON

Certificering:

UN38.3, ROHS,MSDS,UL

Modelnummer:

EV-51.1V180Ah-01

Neem contact met ons op
Vraag een offerte
Productdetails
Batterijvoltage:
51.1V
Batterijcapaciteit:
180ah
Batterijmateriaal:
NCM-Zakcel
Celnominale spanning:
3.6V
Celnominaal vermogen:
17.5AH
De totale energie van de batterij:
7.15kwh
Betaling & het Verschepen Termijnen
Min. bestelaantal
20PCS
Prijs
Negotiation
Verpakking Details
Pvc-geval met binnen, karton buiten doos
Levertijd
25-30 dagen
Betalingscondities
T/T OF L C
Levering vermogen
50pcs/day
Productomschrijving

7.15KWh lithiumrv Batterij voor Elektrische de Filemacht van het Recreatievoertuig

Specificaties:

InhoudParameter
Nominaal Gewicht115-125 kg
IP ClassificatieIP67 of hoger, om de testdiepte 1m van de zeewateronderdompeling voor minimum 30 minuten te ontmoeten
Het voltagewaaier van het batterijsysteem43.4V-58.4V (51.1V-platform)
Batterij totale energie: (KWu) 23±2℃, 1/3CGeschat: 7.15kWh
Batterijcapaciteit (Ah) 23±2℃, 1/3CGeschat: 280 Ah
BatterijceltypeSEPNi8688190P-17.5Ah
De configuratie van het batterijsysteem14S2P (Parallel, totaal 56pc-de celblok van 14Series, 4)
De batterij voorgestelde waaier van het werktemperaturen (℃)

Lossing: -20°C - 55℃,

Last: -10°C - 55℃

De batterij voorgestelde waaier van de het werkvochtigheid5%~95%
De Capaciteitsvoorwaarde van de batterijverzending

Soc van EXW 50% of maximaal toegelaten wettelijk Soc voor het verschepen tot 50%.
Alle voorwaarden om UN38.3 richtlijn voor vervoer te ontmoeten

De opslagvoorwaarde van het batterijsysteem

 

Zelflossingstarief <2>

Hoger zelflossingstarief wanneer >23 gr.C.
Geadviseerde opslagvoorwaarde 0-30 gr.C. die bij 50%-Soc met weg sleutel beginnen.
Herladen minstens eens om de 12 maanden, of wanneer Soc onder 15% valt.

Vermijd typisch last wanneer onder 0° C.

Maximum ononderbroken lossingsstroomTot 140A
Maximum ononderbroken lastenstroomTot 140A
De efficiency van de lastenomzetting≥98%
De Classificatie van de voltageisolatie1KV, AC
De waarde van de de fabriekstest van de isolatieweerstand (Ω) (totale positieve negatieve doos)≥20MΩ
Batterijgeval het koelen methodeLuchtkoeling

 
 
 
De cellen van het Soundonnmc Elektrische voertuig:
 

 
De Lijst van de Soundoncel
ModelSEPNi8688190-13.5Ah
(Snel ladend/lossend)
SEPNi8688190P-17.5AhSEPNi11217127P-32AhSEPNi11100302P-50Ah
Nominaal vermogen (Ah)13.517.53250
Typische capaciteit (Ah)14.217.932.9651
Nominale spanning (V)3.63.653.653.7
Interne Weerstand (mΩ)≤2.5≤3.5≤2.0≤1.5
MAXIMUM dikte (mm)8.68.711.511.8
MAXIMUM breedte (mm)9292217101
Hoge MAXIMUM (mm)195195127303
Macht (Wh)48.663,875116.8185
Energiedichtheid (Wh/Kg)178220217252
Energiedichtheid (Wh/L)315409368512
Prestaties op hoge temperatuur
(55℃)
≥100%≥100%≥100%≥100%
Prestaties bij lage temperatuur
(- 20℃)
≥75%≥75%≥75%≥75%
Zelflossing (RT28d)≤3%≤3%≤3%≤3%
2C lossing 1C≥97%≥97%≥97%≥97%
3C lossing 1C≥95%≥95%≥95%≥95%
Krat 2C CC/1C (CC+CV)≥88%///
Krat 3C CC/1C (CC+CV)≥85%///
Krat 4C CC/1C (CC+CV)≥82%///
Tijd het gebruiken van Last aan 80%-Soc (min)≤15///
Van de machtsdichtheid (W/kg) @ 50%SOC de jaren '30 25℃≥1500///
Cyclus (rechts)3C/1C≥30001C/1C≥25001C/1C≥2500 
Massaproduktie planningReeds MassaproduktieReeds MassaproduktieReeds Massaproduktie Reeds massaproduktie

 
Het batterijpak assembleert
7.15KWh lithiumrv Batterij voor Elektrische de Filemacht van het Recreatievoertuig 0
 
 
 
De batterijeigenschappen van het Soundonlithium
 
1.Unique lithiumbatterij van Lamineringstechnologie met prismatisch geval
 
2.International productcertificatie: UN38.3, CITIZENS BAND, Ce, Rohs, UL-certificatie
 
3.Company kwaliteitsgoedkeuring: ISO9001, ISO14001, TS16949-goedgekeurde de norm van het kwaliteitssysteem
 
4.with ERP het systeem kan goed controle de kosten en de kwaliteit
 
 
 
 
 
 
 

Stuur uw vraag rechtstreeks naar ons

Privacybeleid China Goede kwaliteit NMC-Batterij Auteursrecht © 2016-2024 Soundon New Energy Technology Co,.Ltd. Alle rechten voorbehouden.