Contacteer ons

Contact Persoon : Sophia Peng

Telefoonnummer : +86-731-58567126

Free call

IP67 de elektrische Batterij van de de Zakcel van Mini Car 72V 100Ah NCM

Min. bestelaantal : 10pcs Prijs : Negotiation
Verpakking Details : Pvc-geval met binnen, karton buiten doos Levertijd : 25-30 dagen
Betalingscondities : T/T OF L C Levering vermogen : 100pcs/week
Plaats van herkomst: China Merknaam: SOUNDON
Certificering: UN38.3, ROHS,MSDS,UL Modelnummer: Ev-002-72100-01

Gedetailleerde informatie

Voltage: 72V Capaciteit: 100AH
Batterijmateriaal: NCM-Zakcel Celnominale spanning: 3.6V
Celnominaal vermogen: 15Ah De totale energie van de batterij: 7.2kwh
Hoog licht:

100Ah Pouch Cell Battery

,

72V Pouch Cell Battery

,

IP67 NCM Battery

Productomschrijving

72V100Ah elektrisch voertuigbatterijen met Hoge Huidige Classificatie, Hoge Energiedichtheid voor Elektrisch Mini Car
 
Specificaties:

           
ProjectParameter
Voltagewaaier60V-84V (72V)
De Gehele Energie van het batterijsysteem (kWu) (KWu) 23±2℃, 1/3CGeschat: 7.2kWh
De Gehele Capaciteit van het batterijsysteem (Ah) (Ah) 23±2℃, 1/3CGeschat: 100Ah
Capaciteitsverschil voor Modules (Ah)≤1.5Ah
Enige BatterijcelSEPNi7688190P-15Ah
Batterijcelconfiguratie4P1S
Batterijsysteem het Werk TemperatuurLossing-20~55℃, Last -10~55℃
Omringende het milieu relatieve vochtigheid van het batterijsysteem5%~95%
De opslagtemperatuur van het batterijsysteem

-20~25℃ (3-6 Maand, 50%SOC)
-20~45℃ (1-3 Maand, 50%SOC)
-20~60℃ (≤1 Maand, 50%SOC)

Batterijsysteem Max. het laden stroom100A
Max. Instantie die van het batterijsysteem stroom lossen300A
De norm die van het batterijsysteem stroom lossen100A
Het moment die van het batterijsysteem stroom lossen (Max.) (jaren '30)250A
Batterijsysteem Max. Ononderbroken het lossen stroom (30min)100A
Isolatieweerstand het Testen (Ω) (Hoofd Negatieve positive&Main VERSUS Batterijgeval (Ω)≥20MΩ
Batterijsysteem op Voertuig Waterdicht makende klasseIP67
KoelsysteemKoele lucht

 
 
Van de Soundonelektrisch voertuig en energie opslagbatterijcellen:
 

 
De Lijst van de Soundoncel
ModelSEPNi8688190-13.5Ah
(Snel ladend/lossend)
SEPNi8688190P-17.5AhSEPNi11217127P-32AhSEPNi11100302P-50Ah
Nominaal vermogen (Ah)13.517.53250
Typische capaciteit (Ah)14.217.932.9651
Nominale spanning (V)3.63.653.653.7
Interne Weerstand (mΩ)≤2.5≤3.5≤2.0≤1.5
MAXIMUM dikte (mm)8.68.711.511.8
MAXIMUM breedte (mm)9292217101
Hoge MAXIMUM (mm)195195127303
Macht (Wh)48.663,875116.8185
Energiedichtheid (Wh/Kg)178220217252
Energiedichtheid (Wh/L)315409368512
Prestaties op hoge temperatuur
(55℃)
≥100%≥100%≥100%≥100%
Prestaties bij lage temperatuur
(- 20℃)
≥75%≥75%≥75%≥75%
Zelflossing (RT28d)≤3%≤3%≤3%≤3%
2C lossing 1C≥97%≥97%≥97%≥97%
3C lossing 1C≥95%≥95%≥95%≥95%
Krat 2C CC/1C (CC+CV)≥88%///
Krat 3C CC/1C (CC+CV)≥85%///
Krat 4C CC/1C (CC+CV)≥82%///
Tijd het gebruiken van Last aan 80%-Soc (min)≤15///
Van de machtsdichtheid (W/kg) @ 50%SOC de jaren '30 25℃≥1500///
Cyclus (rechts)3C/1C≥30001C/1C≥25001C/1C≥2500 
Massaproduktie planningReeds MassaproduktieReeds MassaproduktieReeds Massaproduktienegentiende, Maart, 2019

 
 
 
De batterijeigenschap van het Soundonlithium
  
1.Unique lithiumbatterij van Lamineringstechnologie met prismatisch geval
 
2) .specilist voor Elektrisch voertuigbatterij
  
3.International productcertificatie: UN38.3, CITIZENS BAND, Ce, Rohs, UL-certificatie
 
4.Company kwaliteitsgoedkeuring: ISO9001, ISO14001, TS16949-goedgekeurde de norm van het kwaliteitssysteem
 
5.with ERP het systeem kan goed controle de kosten en de kwaliteit
 
 
 
 
 
 
 
 

Je zou deze kunnen zijn
Neem contact op met ons

Ga Uw Bericht in

sales@soundnewenergy.com